Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 191 wyników

Dysk zewnętrzny USB

Dysk zewnętrzny USB pomoże Ci przechowywać pliki, kiedy pamięć Twojego komputera czy konsoli będzie pełna. Zapiszesz na nim nawet do 1000 godzin filmów i setki tysięcy dokumentów. Możesz też wykorzystać go jako zapasowy, przenośny nośnik danych skopiowanych z komputera. Nasze dyski zewnętrzne USB wykorzystują technologię USB 2.0 i 3.0, więc będziesz mógł je podłączyć również do starszych stacji roboczych. Prędkość przesyłania plików w wybranych urządzeniach wynosi nawet 500 MB/s. Produkty działają w trybie plug-and-play, co oznacza, że nie musisz instalować żadnych sterowników, by z nich korzystać. Wystarczy, że podłączysz dysk do komputera!

Dysk USB do zadań specjalnych

Jeśli zależy Ci na dysku USB, który będzie odporny na wstrząsy i nie uszkodzi się podczas upadku z dużej wysokości, to zapoznaj się z produktami marki Adata. Dyski z tej serii zostały wykonane w standardzie militarnym i przetestowane w skrajnych warunkach. Wewnętrzna część tych nośników danych jest zabezpieczona silikonową osłoną oraz dodatkową plastikową obudową. Potwierdzeniem wytrzymałości tych urządzeń jest certyfikacja IP68, która oznacza, że wytrzymają one upadek z wysokości 1.8 metra oraz zanurzenie w wodzie.

Przechowuj nawet do 20 TB danych w jednym miejscu!

Osobom, którym zależy na przechowywaniu olbrzymich ilości plików, oferujemy stacjonarne magazyny danych RAID. Pojemność wybranych produktów z tej serii wynosi nawet do 20 TB! Urządzenia te umożliwiają przesyłanie danych dzięki gniazdom USB 3.0, 3.1 i 2.0, a następnie zapisywanie ich i dublowanie na odrębnych dyskach utworzonych w magazynie.

Dyski zewnętrzne USB

Dysk zewnętrzny USB to dysk przenośny, który posiada dużą pojemność. Dzięki temu możesz umieścić tam wiele zdjęć, plików i dokumentów. Dysk zewnętrzny określany jest również jako pamięć zewnętrzna lub dysk przenośny. Jest podobny do tego dysku, który znajduje się w komputerze, jednak w tym przypadku, zyskujemy dodatkową pamięć przenośną. Może towarzyszyć ci w każdym miejscu. Zawsze możesz mieć go pod ręką!

Dyski USB są niesamowicie solidne i wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia techniczne. W naszym asortymencie posiadamy dyski o różnej pojemności. Znajdziesz u nas dyski o pojemności m.in. 500 GB, 1T oraz 2T. Oferujemy produkty od czołowych producentów, które posłużą ci na wiele lat. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór dysków USB w bardzo atrakcyjnych cenach.