Certyfikaty i wyróżnienia

Profesjonalna obsługa i wysokie kompetencje naszych pracowników to efekt nieustannego procesu doskonalenia umiejętności. Jednym z kluczowych zadań wszystkich pracowników, wpisanym do polityki jakości firmy, jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji, co powoduje iż corocznie otrzymujemy nowe certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje.

Firma Balta otrzymała też wiele wyróżnień, za bardzo dobrą wiedzę o produktach, wyjątkową dbałość o klienta i wysoką jakość naszych usług. Najważniejsze z nich zostały zamieszczone na tej stronie.

microsoft gold partner logo 300x91 - Certyfikaty i wyróżnienia

Microsoft Gold Certified Partner

Tytuł ten oznacza osiągnięcie najwyższego poziom uczestnictwa w Programie Partnerskim Microsoft.

Uzyskanie tytułu Microsoft Gold Certified Partner związane jest z osiągnięciem przez firmę oraz jej pracowników określonych umiejętności oraz otrzymaniem referencji od klientów potwierdzających jakość i rzetelność wykonanych prac.

autoryzowany partner ever 300x140 - Certyfikaty i wyróżnienia

Autoryzowany Partner EVER

Status autoryzowanego partnera zarezerwowany jest dla uczestników programu partnerskiego firmy EVER. Klient może mieć pewność, że kupując u nas produkty firmy EVER kupuje sprzęt posiadający gwarancję na terenie Polski. Certyfikat informuje naszych kientów, że nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą techniczną na temat oferowanych produktów EVER.

msi 300x200 - Certyfikaty i wyróżnienia

MSI Gold Partner

seagate - Certyfikaty i wyróżnienia

Seagate Partner

certyfikat SILVER PARTNER BALTA 212x300 - Certyfikaty i wyróżnienia

Brother Silver Partner

Certyfikat ISO 9001:2000

W dniu 1 września 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Firma uzyskała certyfikat na pełen zakres swojej działalności:

  • projektowanie, montaż i sprzedaż serwerów, stacji roboczych i komputerów osobistych,
  • naprawa, modernizacja i serwis sprzetu komputerowego, oprogramowania,
  • integracja systemów informatycznych.

Fakt posiadania certyfikatu potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług przez naszą firmę.

Certyfikat AQAP 2110:2003

W dniu 1 września 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą AQAP 2110:2003. Firma uzyskała certyfikat na pełen zakres swojej działalności:

  • projektowanie, montaż i sprzedaż serwerów, stacji roboczych i komputerów osobistych,
  • naprawa, modernizacja i serwis sprzetu komputerowego, oprogramowania,
  • integracja systemów informatycznych.

Dokumenty standaryzacyjne AQAP ustalają politykę jakości zdeterminowaną na pełną odpowiedzialność wszystkich zaangażowanych stron za jakość wyrobu i mają zapewnić dostarczanie na potrzeby wojska wyrobów bezpiecznych, niezawodnych i materiałooszczędnych.