Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 52 wyników

Kamera internetowa

Odpowiednia kamera internetowa umożliwia prowadzenie zdalnych konferencji i spotykanie się z rodziną, która przybywa tysiące kilometrów od Ciebie. W naszej ofercie dostępne są kamery pozwalające na przesyłanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości, w tym m.in. w 4K Ultra HD. Dzięki nim uzyskasz niemal kinową dokładność odwzorowania wszystkich kolorów oraz detali.

Używając naszych kamer, będziesz słyszał swojego rozmówcę tak wyraźnie, jakby siedział on obok Ciebie. Znajdujące się w nich mikrofony z funkcją redukcji zakłóceń wyraźnie odtwarzają dźwięk, nie zniekształcając go.

Wybierz aplikację i rozmawiaj

Nasze kamery są kompatybilne z większością popularnych aplikacji do prowadzenia rozmów internetowych takich jak ZOOM, Microsoft Teams, czy Messenger. Dlatego, łącząc się z innym użytkownikiem internetu za pomocą wybranego programu, nie utracisz wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób konfigurować kamerkę, to na pewno zainteresują Cię produkty Creative Live!, które nie wymagają regulowania czy instalowania sterowników. Możesz korzystać z nich od razu po podłączeniu ich do komputera.

Nagrywaj filmiki na Youtube z naszymi kamerkami

W naszej ofercie znajdziesz kamery internetowe do nagrywania filmów na serwis Youtube. Dzięki nim będziesz mógł prowadzić vloga, nie martwiąc się o zacinający się obraz czy niewyraźny dźwięk. Oferujemy m.in. kamerki Logitech Brio 4K, które umożliwiają nagrywanie wideo w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę. Każdy ruch wykonany przed obiektywem tych kamer na nagraniu będzie płynny i naturalny, z kolei detale i kolory będą odzwierciedlone z ogromną dokładnością.

Zwiększ swoją prywatność!

Jeśli chcesz uchronić się przed ewentualnym przejęciem kamery przez hakera, wybierz kamerkę komputerową z wbudowaną osłoną obiektywu. Kiedy urządzenie nie jest używane, specjalna zasłona blokuje przesyłanie obrazu, chroniąc Cię przed naruszeniem prywatności.

W naszych produktach znajdziesz również funkcję mapowania tła, dzięki której nie będziesz musiał pokazywać tego, co znajduje się za Tobą w Twoim biurze czy pokoju. Wybierz jeden z motywów i zwiększ swoją prywatność!

Kamera internetowa z mikrofonem

Kamera internetowa stała się ostatnio niezbędnym wyposażeniem w niemal każdym domu. Wiele osób pracuje zdalnie, dlatego często korzysta z tego typu sprzętu, aby połączyć się z innymi pracownikami podczas spotkań firmowych. W naszym asortymencie oferujemy niezwykle szeroki wybór kamer internetowych z mikrofonem. Jeśli nie wiesz jaki sprzęt wybrać, chętnie doradzimy!

Oferujemy kamery z doskonałą jakością obrazu oraz nagrywanego dźwięku. Proponujemy kamery internetowe HD, Full HD oraz 4K. Posiadamy także sprzęt z dodatkowymi funkcjami. Zdecyduj się na kamerę, która wyposażona jest w osłonę obiektywu oraz szerokokątny obiektyw. W naszym sklepie znajdziesz także monitory 4K, które świetnie sprawdzą się w pracy i nie tylko.