Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 222 wyników

Serwer NAS QNAP

Oferujemy kompleksowe serwery NAS QNAP. System ten jest niezwykle łatwy i wygodny w obsłudze. Serwer doskonale sprawdzi się dla indywidualnych użytkowników oraz w przypadku małych, średnich oraz dużych firm. Wiemy, że każdy klient posiada inne oczekiwania, dlatego nasi specjaliści pomogą dobrać idealne rozwiązanie. Serwer pozwala na przechowywanie oraz udostępnianie danych w bezpieczny sposób. Dzięki wszelkim udogodnieniom, świetnie zabezpiecza dane i minimalizuje ryzyko ich utraty. Służy również do transkodowania multimediów, wirtualizacji oraz stworzenia serwera VPN.

Serwer NAS Synology

Oferujemy serwer NAS Synology, który służy do przechowywania wszelkich danych. Narzędzie to jest niesamowicie intuicyjne i proste w obsłudze. Oprogramowanie umożliwia automatyczne backupy danych z nośników oraz komputerów. Pozwala na współdzielenie plików i synchronizację plików pomiędzy urządzeniami. Serwer NAS Synology zapewnia doskonałą szybkość transferu plików. Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo danych oraz maksymalną wydajność.

Oferujemy także serwer rack, który służy m.in. do hostingu. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać idealne narzędzia do pracy. Zachęcamy do kontaktu!