Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 18 wyników

Czytnik kodów kreskowych

Odpowiedni czytnik kodów kreskowych pozwoli Ci szybciej wykonywać pracę i lepiej obsługiwać klientów. Oferujemy Ci czytniki przystosowane do odczytywania kodów 1D, a także bardziej złożonych kodów 2D – umieszczonych na papierze, towarach czy wyświetlanych na urządzeniach mobilnych. Wybierając czytniki z systemem wspomagania celowania, które generują cieńszą i jaśniejszą linię skanowania, będziesz mógł skanować szerokie kody bez zwiększania dystansu odczytu, robiąc to jednocześnie szybciej i precyzyjniej niż za pomocą standardowych urządzeń.

Skanery kodów kreskowych są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia stopień ochrony IP 41. W praktyce oznacza to, że nasze urządzenia nie zniszczą się podczas upadku i są na tyle szczelne, że do ich wnętrza nie przedostanie się woda ani kurz.

Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych

W naszym asortymencie znajdziesz bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych, które, dzięki stabilnemu połączeniu Bluetooth 2.1, łączą się ze stacją bazową oddaloną nawet o kilkaset metrów i mogą przesyłać dane nawet 2 razy szybciej niż urządzenia niekorzystające z tej technologii.

Czytniki bezprzewodowe dają ogromną swobodę personelowi sklepu. Dzięki nim Twoi pracownicy nie muszą ograniczać się do skanowania produktów jedynie przy kasie – mogą to robić w każdym zakamarku sklepu czy magazynu.

Ręczne i automatyczne odczytywanie kodów

Osobom, które nie potrzebują połączenia bezprzewodowego, oferujemy modele czytników przewodowych, z których można korzystać w dwóch trybach. Pierwszy z nich, ręczny, umożliwia skanowanie kodów znajdujących się w trudnodostępnych miejscach. Kolejny tryb, automatyczny, sprawia, że nie musisz trzymać urządzenia w ręku, by odczytywać kody kreskowe. Wystarczy, że umieścisz skaner w specjalnym stojaku i będziesz przykładać do niego produkty.

Czytniki kodów kreskowych

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór czytników kodów kreskowych. Służą one do skanowania znaków z produktów oraz automatycznego wprowadzania danych znajdujących się na towarze do systemu. Oferujemy czytniki kodów kreskowych bezprzewodowe oraz przewodowe. Tego typu produkty dzielą się na także czytniki diodowe oraz laserowe.

Czytnik kodów kreskowych jest obecnie niezwykle pożądany w handlu. Umożliwia szybkie i proste skanowanie produktów m.in. w sklepach, magazynach, itp. Możesz je znaleźć także w bibliotekach czy placówkach medycznych. Wszystkie urządzenia tego typu są niezwykle precyzyjne, trwałe oraz bardzo łatwe w obsłudze. Zapoznaj się także z naszą ofertą baterii do notebooka, dysków zewnętrznych USB oraz SSD. Zapraszamy!