Wyświetlanie 1–15 z 51 wyników

Oferujemy oprogramowanie Comarch Optima, które pozwala na kompleksowe i profesjonalne zarządzanie firmą. System ten jest niezwykłe łatwy w obsłudze. Program dostępny jest w modelu stacjonarnym i w modelu usługowym. Użytkownicy mogą zarządzać wszelkimi procesami w firmie przez Internet, za miesięczną opłatą abonamentową. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać optymalny system dostosowany do każdej firmy. Oprogramowanie ułatwia pracę wszystkim pracownikom, zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz w wygodny sposób zarządza czasem pracy pracowników w firmie.

Oferujemy również System Comarch ERP XL, który sprawdzi się w wielu firmach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Zachęcamy do kontaktu!

Program Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich przedsiębiorstw z każdej branży. Posiada wiele modułów, które sprawdzą się w każdej firmie. Każdy moduł obsługuje jeden obszar działania przedsiębiorstwa. Doskonale poradzi sobie z księgowością, kadrami i płacami, a także wszelkimi fakturami oraz sprzedażą.

System oferuje także wiele dodatkowych funkcji, które doskonale wspierają kancelarie podatkowe oraz biura rachunkowe. Zapraszamy do kontaktu!