Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 21 wyników

Komputery All in One

W naszej ofercie znajdziesz komputery All in One wyprodukowane przez firmy takie jak Apple. Sprzedajemy wydajne maszyny wyposażone m.in. w potężne, ośmiordzeniowe procesory, które sprostają wymaganiom systemowym stawianym przez programy do montowania wideo czy najnowsze gry komputerowe. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się w branży kreatywnej i IT.

Klientom szukającym kompromisu między niską ceną i dużą wydajnością, oferujemy komputery AIO od Lenovo czy MSI. Używając ich, możesz pracować na wielu aplikacjach jednocześnie i komfortowo grać oraz oglądać filmy bez spadku wydajności. Nowoczesne monitory Full HD cechujące się głęboką czernią i dużym kontrastem będą wiernie odwzorowywać detale oraz kolory.

All in One, czyli wszystko w jednym

Komputery AIO to maszyny dla osób, które potrzebują wydajnego sprzętu, ale nie chcą lub nie mogą wygospodarować przestrzeni na jednostkę centralną. W obudowie ekranu takiego urządzenia (lub w jego podstawce) umieszczone są podzespoły takie jak procesor, karta graficzna czy karta pamięci. Dzięki temu komputery All in One pełnią dwie funkcje jednocześnie: monitora i stacji roboczej.

Dzięki temu, że wszystkie podzespoły komputera znajdują się w jednym miejscu, możesz lepiej zagospodarować przestrzeń na swoim biurku i nie musisz martwić się o to, gdzie podłączyć oraz jak poprowadzić i zabezpieczyć kable. Co więcej, tego typu maszyny można szybko przenieść w inne miejsce albo przewieźć je do swojego biura czy mieszkania. Dodatkowo w porównaniu z tradycyjnymi komputerami stacjonarnymi urządzenia All in One są bardzo ciche.

Na co warto zwrócić uwagę, kupując urządzenie AIO?

Ekran – w maszynach tych bardzo ważna jest możliwość regulowania kąta nachylenia ekranu oraz jego wysokości. Wybierając urządzenie AIO, warto także sprawdzić, czy ma ono monitor dotykowy.

Złącza – absolutnym minimum w tego typu maszynach są 3 gniazda USB, audio oraz LAN. Komputer musi mieć również połączenie Wi-Fi oraz moduł Bluetooth.

Rozbudowa – warto wcześniej dowiedzieć się, czy dany model można rozbudowywać. Jeżeli nie, to znaczy, że w przyszłości nie będziesz w stanie modyfikować i ulepszać komputera.