Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 108 wyników

Pamięć RAM do laptopa

Wybierając odpowiednią pamięć RAM do laptopa, zwiększysz wydajność i szybkość swojego sprzętu, unikając większego poboru energii. Oferujemy kości o zróżnicowanym taktowaniu i pojemności – od 4 do nawet 32 GB – które doskonale sprawdzą się podczas pracy w Internecie i edytorach tekstu oraz tworzenia w programach graficznych. W naszej ofercie znajdziesz także pamięć RAM do notebooków gamingowych. Dzięki niej będziesz mógł zagrać w najbardziej wymagające produkcje na wysokich ustawieniach graficznych.

Każdy z oferowanych przez nas produktów współpracuje z najnowszymi technologiami procesorów takich jak Intel czy AMD. Wszystkie moduły są testowane fabrycznie, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować, że ich rzeczywista wydajność jest zgodna z deklarowaną.

Jeżeli masz wątpliwości lub nie jesteś pewny, jaką pamięć RAM wybrać do Twojego laptopa, to zadzwoń lub napisz do nas. Z chęcią Ci pomożemy!

Technologia wykonania pamięci RAM

Oferujemy kości pamięci działające w technologii RAM DDR3 oraz RAM DD4, które są obecnie najpopularniejsze na rynku i pozwalają na przetwarzanie skomplikowanych procesów w stosunkowo krótkim czasie. Zanim wybierzesz pamięć RAM do laptopa, upewnij się, czy płyta główna w Twoim komputerze obsługuje wybraną technologię.

Jak sprawdzić, jaka pamięć RAM znajduje się w laptopie?

Informacje o pamięci RAM oraz o pozostałych podzespołach komputera znajdują się w ”Panelu sterowania” w zakładce ”System” (w przypadku komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem operacyjnym Windows). W komputerach firmy Apple należy wybrać menu, a następnie zakładkę „Ten Mac”, aby uzyskać szczegółowe informacje o komponentach laptopa.

Jeśli chcesz poznać parametry działania pamięci w laptopie, możesz skorzystać darmowych programów takich jak CPU-Z. Aplikacje te po zainstalowaniu ich na komputerze odczytują wszystkie dane na temat pracy pamięci RAM m.in. częstotliwość, opóźnienia czy liczbę obsługiwanych kanałów.

Pamięć RAM do laptopa

Decydując się na laptopa, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Każdy notebook powinien posiadać dużą liczbę podzespołów, aby mógł wykonywać sprawnie wszelkie operacje. Jedną z ważnych części w każdym komputerze jest przede wszystkim pamięć RAM. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości pamięć RAM skierowaną do laptopów oraz innych urządzeń.

Pamięć RAM odpowiada za płynną pracę naszego sprzętu. Przechowuje dane tymczasowe i daje nam do nich pełen dostęp. Jeśli brakuje tej pamięci, urządzenie informuje nas o tym problemie. Wówczas pojawiają się problemy z płynnym korzystaniem z laptopa. Przechodzenie z jednej zakładki do drugiej staje się uciążliwe, a granie w gry niemal niemożliwe. Dlatego warto zadbać o odpowiednią pamięć RAM w twoim laptopie.

Skorzystaj także z naszej oferty toreb na laptopa, podstawek pod notebooka i innych. Pomożemy dobrać ci odpowiedni sprzęt. Zapraszamy!