Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 801 wyników

Zasilacz do laptopa

Jeżeli po podłączeniu komputera do ładowarki, bateria w urządzeniu nie ładuje się, to prawdopodobnie potrzebujesz nowego zasilacza do laptopa. W naszej ofercie znajdziesz zasilacze uniwersalne pasujące do notebooków wyprodukowanych przez firmy takie jak Apple, HP, czy Acer. Jeśli nie znasz się na parametrach i specyfikacji pracy poszczególnych ładowarek do laptopów, skontaktuj się z nami. Szybko wybierzemy dla Ciebie właściwe urządzenie.

Wybierając nasze produkty, nie będziesz musiał  martwić się o ich ewentualną awarię. To dlatego, że oferowane zasilacze mają filtry wyjściowe zapewniające stabilne i bezpieczne ładowanie notebooków. W niektórych artykułach zamontowane są także specjalne filtry ferrytowe chroniące ładowarki przed przegrzewaniem się oraz przepięciami. Wszystkie urządzenia są objęte 2-letnią gwarancją.

Ładuj swojego notebooka w samochodzie

Ładowarki samochodowe do laptopów pobierają prąd dzięki specjalnym wtyczkom, które można wpiąć do gniazda zapalniczki. Gdy uruchomisz samochód ładowarka zacznie czerpać energię z akumulatora, a Ty dzięki temu będziesz mógł ładować swój sprzęt podczas jazdy oraz w trakcie postoju. W naszej ofercie znajdziesz zasilacze o napięciu 12V do aut osobowych oraz ładowarki o mocy 24V do pojazdów ciężarowych.

Kiedy wymienić zasilacz do laptopa?

Zielona lampka przestała się świecić

Jeżeli zielony sygnalizator nie świeci się, to jest to sygnał, że zasilacz przestał pobierać prąd. To z kolei oznacza, że urządzenie nie ma dostępu do energii albo przestało ją pobierać w wyniku awarii.

Zasilacz przegrzewa się

Jeżeli Twój komputer nagle się wyłączył, sprawdź, czy zasilacz nie jest zbyt gorący. Jeżeli tak, to najprawdopodobniej istnieje różnica między napięciem zasilacza a napięciem komputera. Aby oba urządzenia mogły działać prawidłowo, wartości te muszą być takie same w każdym z nich.

Przerwany kabel

Jeśli przewody zasilacza zostały przerwane, nie będziesz w stanie naładować swojego komputera. Możesz próbować połączyć je ze sobą, jednak istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że zasilacz uda się uratować. W takiej sytuacji najlepiej kupić nową ładowarkę.

Kabel zasilający do komputera

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kabli zasilających. Kabel tego typu służy do podpięcia wybranego sprzętu do gniazdka. Świetnie sprawdzi się do komputerów, laptopów, drukarek, radia oraz telewizorów. Oferujemy kable, które mają różną długość, grubość oraz wtyki. Zdecyduj się na kabel zasilający, który jest odporny na wszelkie uszkodzenia i inne czynniki. Unikaj wyginania, pocierania, plątania oraz skręcania kabla, aby nie doszło do zwarcia!

W naszym asortymencie znajdziesz kable zasilające do komputera oraz kable uniwersalne. Jeśli nie wiesz jaki produkt wybrać, zachęcamy do zadawania pytań. Bardzo chętnie pomożemy dobrać odpowiedni kabel. Oferujemy wysokiej jakości kable zasilające w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy także karty sieciowe, karty graficzne oraz pamięć RAM. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów!