Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 208 wyników

Obudowy do komputerów

Jeżeli szukasz zjawiskowej obudowy do komputera, która będzie skutecznie chronić wszystkie podzespoły stacji roboczej, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej najpopularniejsze rodzaje obudów m.in. Midi Tower, Media Center czy ATX. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wytrzymałych stopów metalu i plastiku oraz aluminium zapewniających maksymalną ochronę częściom jednostki centralnej. Na ich zewnętrznej stronie znajdziesz gniazda USB oraz wejścia AUX na zestaw słuchawkowy. Specjalne wyciszenia zamontowane w obudowach sprawią, że Twój komputer nie będzie hałasować nawet podczas intensywnej pracy.

Sprzęt gamingowy dla prawdziwych pasjonatów

Osoby szukające zaawansowanej technologicznie obudowy do hight-endowego sprzętu w naszej ofercie znajdą modele obudów od firm takich jak Be quiet!. Produkty te są wyposażone w wentylatory o zoptymalizowanym przepływie powietrza, które szybko odprowadzają ciepło, zapewniając bezpieczeństwo wszystkich wewnętrznych podzespołów. By dodatkowo zwiększyć wydajność pracy komputera, w obudowach tych można zamontować układ chłodzenia cieczą.

Miłośników konfigurowania sprzętu gamingowego zainteresuje to, że w oferowanych przez nas obudowach znajdują się wewnętrzne moduły, dzięki którym możliwe jest utworzenie niemal dowolnej konfiguracji podzespołów. Kieszenie można łatwo i szybko wysuwać, by sprawdzić stan danego komponentu albo zamontować nową część.

Obudowa nie tylko do przechowywania podzespołów

Obudowa do komputera to nie tylko pojemnik, w którym przechowywane są podzespoły takie jak karta graficzna czy procesor, ale także doskonała dekoracja pokoju niejednego zapalonego gracza. Miłośnicy gier komputerowych znajdą w naszej ofercie podświetlane obudowy o unikalnym, agresywnym designie. Oświetlenie niektórych modeli można regulować za pomocą pilota, wybierając swój ulubiony kolor światła.

W poszczególnych obudowach zamontowane są także przezroczyste panele boczne. Dzięki nim wyeksponujesz wnętrze obudowy, sprawiając, że Twój komputer będzie zachwycać wszystkich Twoich gości.