Noc Dzień

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Komputery All in One

W naszej ofercie znajdziesz komputery All in One wyprodukowane przez firmy takie jak Apple. Sprzedajemy wydajne maszyny wyposażone m.in. w potężne, ośmiordzeniowe procesory, które sprostają wymaganiom systemowym stawianym przez programy do montowania wideo czy najnowsze gry komputerowe. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się w branży kreatywnej i IT.

Klientom szukającym kompromisu między niską ceną i dużą wydajnością, oferujemy komputery AIO od Lenovo czy MSI. Używając ich, możesz pracować na wielu aplikacjach jednocześnie i komfortowo grać oraz oglądać filmy bez spadku wydajności. Nowoczesne monitory Full HD cechujące się głęboką czernią i dużym kontrastem będą wiernie odwzorowywać detale oraz kolory.

All in One, czyli wszystko w jednym

Komputery AIO to maszyny dla osób, które potrzebują wydajnego sprzętu, ale nie chcą lub nie mogą wygospodarować przestrzeni na jednostkę centralną. W obudowie ekranu takiego urządzenia (lub w jego podstawce) umieszczone są podzespoły takie jak procesor, karta graficzna czy karta pamięci. Dzięki temu komputery All in One pełnią dwie funkcje jednocześnie: monitora i stacji roboczej.

Dzięki temu, że wszystkie podzespoły komputera znajdują się w jednym miejscu, możesz lepiej zagospodarować przestrzeń na swoim biurku i nie musisz martwić się o to, gdzie podłączyć oraz jak poprowadzić i zabezpieczyć kable. Co więcej, tego typu maszyny można szybko przenieść w inne miejsce albo przewieźć je do swojego biura czy mieszkania. Dodatkowo w porównaniu z tradycyjnymi komputerami stacjonarnymi urządzenia All in One są bardzo ciche.

Na co warto zwrócić uwagę, kupując urządzenie AIO?

Ekran – w maszynach tych bardzo ważna jest możliwość regulowania kąta nachylenia ekranu oraz jego wysokości. Wybierając urządzenie AIO, warto także sprawdzić, czy ma ono monitor dotykowy.

Złącza – absolutnym minimum w tego typu maszynach są 3 gniazda USB, audio oraz LAN. Komputer musi mieć również połączenie Wi-Fi oraz moduł Bluetooth.

Rozbudowa – warto wcześniej dowiedzieć się, czy dany model można rozbudowywać. Jeżeli nie, to znaczy, że w przyszłości nie będziesz w stanie modyfikować i ulepszać komputera.

Komputery All In One poleasingowe

Komputery All In One to urządzenia zintegrowane. Wszystko znajduje się w jednej obudowie. Nie musisz kupować osobno monitora czy jednostki centralnej, wszystkie te rzeczy zawarte są w komputerze All In One. Posiada on wszelkie niezbędne podzespoły, m.in. płytę główną, kartę graficzną, pamięć RAM oraz zasilacz. Decydując się na tego typu sprzęt, zaoszczędzisz bardzo dużo miejsca. Jest on też bardzo lekki!

Komputery poleasingowe do gier

Bardzo chciałbyś zagrać w najnowsze gry komputerowe, ale Twój budżet jeszcze na to nie pozwala? W takim razie dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup komputera poleasingowego do gier. Tego typu maszyny najczęściej są wykorzystywane kilka lat przez projektantów oraz inżynierów, a następnie – są odsprzedawane. Dzieje się tak, bo nowe wersje aplikacji, z których korzystają Ci specjaliści, wymagają coraz bardziej wydajnych komputerów. Dzięki temu, szukając poleasingowej stacji gamingowej, możesz znaleźć bardzo tanią i wydajną maszynę w doskonałym stanie, która będzie Ci służyć co najmniej kilka lat.

Komputer poleasingowy jest tak samo sprawny jak nowy komputer. Proponujemy je osobom, które chcą zaopatrzyć się w wydajny komputer, który spełni wszelkie oczekiwania. Komputery poleasingowe są chętnie wybierane zarówno do domów, jak i biur. Z pewnością taki sprzęt posłuży ci na wiele lat. Oferujemy także komputery gamingowe, torby na laptopy oraz karty sieciowe. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu!