Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 293 wyników

Słuchawki i mikrofony

Dźwięk przestrzenny, wysoka jakość efektów dźwiękowych i doskonale dopasowana konstrukcja – to cechy, które charakteryzują oferowane przez nas słuchawki komputerowe. W naszym asortymencie najdziesz najróżniejsze modele słuchawek produkowanych przez firmy takie jak Apple, JBL czy Creative. Sprzedajemy profesjonalne słuchawki gamingowe, które pokochają miłośnicy gier komputerowych, a także łatwe w obsłudze i wytrzymałe słuchawki douszne do słuchania ulubionych piosenek podczas spaceru czy jazdy samochodem.

Oferujemy słuchawki:

  • gamingowe,
  • nauszne,
  • dokanałowe,
  • przewodowe,
  • bezprzewodowe.

Przejmij kontrolę nad grą z naszymi słuchawkami gamingowymi

Szukasz słuchawek, które będą dokładnie oddawać dźwięki w grze? Oferujemy produkty o wysokim paśmie przenoszenia częstotliwości, odtwarzające muzykę w jakości 5.1 oraz 7.1. Wybierając nasze produkty, będziesz cieszyć się autentycznym brzmieniem muzyki i efektów dźwiękowych bez opóźnień i zniekształceń harmonicznych.

Oferowane przez nas słuchawki gamingowe z funkcją dźwięku przestrzennego pozwolą Ci określić, gdzie znajdują się Twoi przeciwnicy i w porę zareagować na zagrożenie. Żeby jeszcze bardziej usprawnić rozgrywkę, możesz wybrać słuchawki ze zintegrowanym mikrofonem, dzięki któremu będziesz szybciej komunikować się ze swoimi przyjaciółmi.

O dokładnym wykonaniu naszych produktów świadczą m.in. miękkie i elastyczne poduszki nauszników, które dopasowują się do kształtu uszu, sprawiając, że te nie męczą się podczas wielogodzinnej rozgrywki.

Słuchaj muzyki podczas treningu

Miłośnicy uprawiania sportu znajdą w naszej ofercie słuchawki dokanałowe oraz nauszne do odtwarzania muzyki ze smartfona. Oferowane produkty są wodoodporne, więc możesz ich używać nawet podczas intensywnego treningu. Artykuły są dostępne w dwóch wersjach: przewodowej oraz bezprzewodowej.

W naszej ofercie znajdziesz słuchawki treningowe wyposażone w:

  • mikrofon,
  • interfejs Bluetooth,
  • funkcję regulacji głośności,
  • funkcję odbierania połączeń i przełączania utworów,
  • wytrzymałe akumulatory (w słuchawkach bezprzewodowych).

Słuchawki komputerowe gamingowe

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór słuchawek gamingowych. Słuchawki są niezwykle przydatnym i praktycznym urządzeniem, które przydaje się nie tylko do zabawy i relaksu, ale także do pracy. Słuchawki gamingowe sprawdzą się przede wszystkim dla graczy. Zaopatrz się zatem w wysokiej jakości słuchawki, które dostarczają czysty dźwięk, pozbawiony wszelkich zakłóceń. Każdy użytkownik może regulować dźwięk wedle własnych potrzeb.

Miłośnicy gier są niezwykle wymagający, dlatego słuchawki gamingowe sprawdzą się idealnie. Doskonale wyciszają dźwięki z zewnątrz, umożliwiając skupienie się na zabawie. Słuchawki posiadają także mikrofon, dzięki którym możesz porozmawiać z innymi graczami. Oferujemy także dyski zewnętrzne USB, komputery gamingowe oraz komputery poleasingowe. Sprawdź naszą ofertę!