Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 50 wyników

Wielofunkcyjna drukarka laserowa

Jeżeli zależy Ci na niedrogim drukowaniu wielu dokumentów w krótkim czasie, to wielofunkcyjna drukarka laserowa Ci to umożliwi. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł drukować nawet do 60 stron w ciągu zaledwie jednej minuty! Co ważne, pojemne tonery umożliwiają nanoszenie kolorowego oraz monochromatycznego obrazu nie tylko na papier, ale także na płyty CD. Korzystając z laserowych drukarek wielofunkcyjnych, nie musisz obawiać się o to, że obraz będzie rozmazany. Lasery wtapiają rozgrzany do wysokiej temperatury pigment w strukturę papieru, sprawiając, że wszystkie detale są odwzorowywane z chirurgiczną precyzją. W naszej ofercie znajdziesz drukarki laserowe, dzięki którym nie tylko wydrukujesz, ale także zeskanujesz oraz skserujesz ważne dokumenty.

Duża oszczędność druku

Mimo że wielofunkcyjne drukarki atramentowe są znacznie tańsze od maszyn laserowych, to czasami ich eksploatacja może okazać się nieco mniej opłacalna. Wynika to m.in. z tego, że w urządzeniach laserowych nanoszenie pigmentu umożliwia toner – który jest tańszy i jednocześnie bardziej wydajny niż większość tuszów do drukarki.

Mimo że drukarki laserowe są polecane do druku wielkonakładowego, to paradoksalnie mogą one być lepszym wyborem również dla tych osób, które drukują jedynie kilka stron miesięcznie. To dlatego, że tusz – rzadko używany – może zaschnąć, prowadząc nawet do uszkodzenia dysz i tym samym do zwiększenia kosztów eksploatacyjnych. Takie ryzyko nie występuje w maszynach laserowych.

Zastosowanie wielofunkcyjnej drukarki laserowej

Najlepsze wielofunkcyjne drukarki laserowe są w stanie zmieścić w podajniku całą ryzę papieru i drukować z prędkością kilkudziesięciu stron na minutę. Ich tonery są tak pojemne, że, zanim się wyczerpią, mogą nanieść obraz (w niektórych przypadkach) nawet na 10 000 kartek.

Dzięki tak dużej wydajności urządzenia te są często używane w urzędach oraz biurach, w których konieczne jest drukowanie dużych ilości materiałów w krótkim czasie.

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe jest niezbędne zarówno w domu, jak i biurze. Obecnie wiele osób pracuje zdalnie, dlatego z pewnością przyda im się porządny sprzęt. Urządzenie wielofunkcyjne jest bardzo praktyczne i służy do wykonywania wielu prac. Pozwoli ci przede wszystkim wydrukować wszelkie potrzebne dokumenty i inne rzeczy. Sprzęt tego typu drukuje zarówno na czarno-biało, jak i kolorowo. Jeśli na co dzień korzystasz ze skanera lub faksu, postaw na drukarkę wielofunkcyjną laserową, która również posiada taką możliwość.

Urządzenia wielofunkcyjne ułatwiają pracę w domu i biurze. Nie potrzebujesz kilku sprzętów, które zajmują mnóstwo miejsca. Postaw na drukarkę wielofunkcyjną, która doskonale spełnia wszystkie swoje zadania. Oferujemy także szafy teleinformatyczne, słuchawki, kamery internetowe oraz inne urządzenia. Pomożemy dobrać ci odpowiedni sprzęt. Zapraszamy!