Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 76 wyników

Szafy teleinformatyczne

W ofercie sklepu Balta znajdziesz szafy serwerowe, dzięki którym zabezpieczysz swój sprzęt IT. Nasze produkty są wykonane z grubych, wytrzymałych blach zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, utlenianiem się i korozją. Drzwi montowane w szafach są dostępne w dwóch wariantach: mogą być zrobione z wzmocnionej stali albo szkła hartowanego oraz dodatkowo wyposażone w zamek. Perforowane osłony zapewniają wentylację i chronią urządzenia znajdujące się w szafie IT.

Bogaty wybór rozmiarów naszych szaf umożliwi Ci wybranie produktu o odpowiedniej wysokości i głębokości. Oferujemy szafy teleinformatyczne RACK stojące oraz wiszące – do przechowywania systemów monitoringu czy kontroli dostępu.

Dobrze zaplanowana przestrzeń

Oferujemy szafy RACK do niemal każdego sprzętu sieciowego. Nasze produkty są dostępne w rozmiarach od 4U do nawet 48U. Przechowasz w nich ogromną ilość serwerów czy systemów telewizji przemysłowej. Wewnętrzne półki montowane w szafach umożliwią Ci umieszczenie w nich urządzeń niekompatybilnych z systemem RACK.

Każda szafa ma co najmniej dwa otwory na przewody – dolny oraz górny – dzięki którym można podpiąć serwery do sieci.

Dopasuj szafę do swoich oczekiwań

Nasze produkty można komponować i dopasować je do swoich potrzeb, wybierając ilość półek, zestawy śrub montażowych czy wysokość szafy. Dodatkowo do produktów możesz u nas domówić wentylatory dachowo-podłogowe wyposażone w termostat. Dzięki nim zapewnisz wentylację serwera, chroniąc go przed przegrzaniem się.

Klientów, którzy kupują szafy IT ze szklanymi drzwiami, może zainteresować możliwość zainstalowania w nich wewnętrznego oświetlenia. Dodatkowe światło pozwoli wykonać inspekcję sprzętu bez otwierania szafy nawet w ciemnej serwerowni.

Szafa teleinformatyczna

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment wysokiej jakości szaf teleinformatycznych. Oferujemy  szafy stojące oraz szafy wiszące czołowych producentów. Wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego zaopatrzyliśmy się w różnorodne produkty. Dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Oferujemy zatem bardzo popularne szafy teleinformatyczne z drzwiami z szybą oraz szafy serwerowe z drzwiami perforowanymi.

Szafa teleinformatyczna to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które przyda się najbardziej wymagającym użytkownikom. Oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz także stacje graficzne, komputery poleasingowe oraz urządzenia wielofunkcyjne laserowe i atramentowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!