Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 50 wyników

Karty sieciowe Wi-Fi

Denerwuje Cię wolny Internet? Wybierz kartę sieciową, która umożliwi Ci pobieranie plików oraz granie w gry przeglądarkowe nawet 10 razy szybciej, niż dotychczas. Oferujemy przewodowe i bezprzewodowe adaptery Wi-Fi (podłączane do komputera za pomocą złącza USB) pobierające dane z zawrotną prędkością od 150 do nawet ponad 2400 Mb/s w zakresie częstotliwości od 2,4 do 5Ghz. Dzięki nim ściągniesz dużą aktualizację systemu czy film w najwyższej jakości zaledwie w kilka minut! Jeśli wybierzesz kartę sieciową wifi korzystającą z technologii Bluetooth 5.0, otrzymasz produkt o ogromnym zasięgu transmisji danych. To sprawi, że będziesz mógł korzystać z Internetu, znajdując się w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od adaptera. W naszej ofercie znajdziesz karty sieciowe wewnętrzne, montowane w obudowie, oraz zewnętrzne.

Szyfrowanie przesyłanych danych

Chcesz uniknąć włamania się przez sąsiada albo hakera do Twojej sieci Wi-Fi? Wybierz karty sieciowe obsługujące szyfrowanie danych WPS, WPA2 lub WPA3. Technologie te wykorzystują mocne klucze zabezpieczeń, które są trudne do złamania nawet dla doświadczonych cyberprzestępców. W technologii WPS klucz szyfrujący sieć jest generowany losowo, co sprawia, że nie da się go odgadnąć.

Adaptery przewodowe i bezprzewodowe

Przewodowe karty sieciowe – nadajniki oraz ściany mogą obniżać jakość połączenia niektórych adapterów bezprzewodowych. Z tego powodu w mieszkaniach i biurach często korzysta się z technologii przewodowej – która jest całkowicie wolna od zakłóceń i pozwala uzyskać bardzo dużą prędkość transferu w każdym miejscu.

Bezprzewodowe karty sieciowe – jeżeli lubisz korzystać z Internetu poza domem, to wybierz kartę bezprzewodową. Wystarczy, że podłączysz ją do komputera za pomocą złącza USB i będziesz mógł pobierać oraz przesyłać dane do sieci niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz.

Karty sieciowe przewodowe

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości karty sieciowe przewodowe, dzięki którym połączysz się z Internetem w każdym miejscu. Obecnie Internet jest niezwykle potrzebny, dlatego oferujemy karty sieciowe, które pozwolą ci odbierać maile, kontaktować się z najbliższymi i oglądać ulubione filmy. Decydując się na tego typu wyposażenie, możesz korzystać z Internetu w każdym miejscu. Dzięki karcie sieciowej, twój Internet będzie zawsze stabilny i odporny na wszelkie zakłócenia.

Zdecyduj się zatem na kartę sieciową Wi-Fi USB, która pozwoli ci na swobodne korzystanie z Internetu. Nie we wszystkich miejscach jest możliwość korzystania z Wi-Fi, dlatego warto zaopatrzyć się w tego typu kartę. Możesz z niej korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i laptopie. Oferujemy także czytniki kodów kreskowych, szafy teleinformatyczne oraz stacje graficzne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!