Noc Dzień

Nasz zespół

ZARZĄD

office@balta.pl

Piotr Sciesiński
Dyrektor handlowy  piotrs@balta.pl

DZIAŁ HANDLOWY – CENTRALA

sprzedaz@balta.pl  tel.: 58 524 50 00

Marcin Mach
kierownik działu handlowego  marcin.mach@balta.pl
tel.: 58 524 50 01

Michał Jakielaszek
specjalista ds. handlowych  michal.jakielaszek@balta.pl
tel.: 58 524 50 03

Kacper Baranowski
specjalista ds. handlowych   kacper.baranowski@balta.pl
tel.: 58 524 50 02

Ewa Niewiadomska
specjalistka ds. administracji  ewa.niewiadomska@balta.pl
tel.: 58 524 50 08

 

Obsługa klienta biznesowego  sprzedaz@balta.pl
tel.: 58 524 50 01

Zamówienia publiczne  przetargi@balta.pl
tel.: 58 524 50 03

Zamówienia internetowe  internetowe@balta.pl
tel.: 58 524 50 20

SERWIS I POMOC TECHNICZNA

serwis@balta.pl  tel.: 58 524 50 07

Krzysztof Piwowarczyk
specjalista ds. serwisowych  krzysztof.piwowarczyk@balta.pl
tel. 58 524 50 07

INTEGRACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Integracja systemów  integracja@balta.pl

Mariusz Wójcik
kierownik ds. integracji systemów  mariuszw@balta.pl
58 524 50 05

ZAKUPY I LOGISTYKA

zakupy@balta.pl  tel.: 58 524 50 04

Tomasz Sowiński
Dyrektor ds. zakupów i logistyki  tomasz.sowinski@balta.pl
tel.: 58 524 50 04

Marketing  marketing@balta.pl

ODDZIAŁ GDYNIA – SALON FIRMOWY

gdynia@balta.pl  tel.: 58 661 80 00

Marcin Kobiela
specjalista ds. handlowych  marcin.kobiela@balta.pl
tel.: 58 661 80 00

Mateusz Garlej
specjalista ds. handlowych  mateusz.garlej@balta.pl
tel.: 58 661 80 00

ODDZIAŁ WEJHEROWO – SALON FIRMOWY

wejherowo@balta.pl  tel.: 58 672 10 00

Paweł Schroeder
specjalista ds. handlowych  pawel.schroeder@balta.pl
tel.: 58 672 10 00

Łukasz Janta
specjalista ds. handlowych  lukasz.janta@balta.pl
tel.: 58 672 10 00

Jakub Sukiennik
specjalista ds. handlowych jakub.sukiennik@balta.pl
tel.: 58 672 10 00

ODDZIAŁ KARTUSKA –  MAGAZYN PRZENIESIONY DO CENTRALI

kartuska@balta.pl

Piotr Pielacha – praca zdalna
specjalista ds. handlowych  kartuska@balta.pl
kom: 602 198 908

MAGAZYN CENTRALNY

magazyn@balta.pl

Sergiusz Hilla
specjalista ds. logistyki  sergiusz.hilla@balta.pl

Kacper Patla
specjalista ds. logistyki  kacper.patla@balta.pl