Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 308 wyników

Dyski SSD
Szukasz sposobu na zwiększenie wydajności swojego komputera? Montując w nim dysk SSD, przyspieszysz transfer danych, zmniejszysz czas ładowania się aplikacji i zwiększysz bezpieczeństwo przechowywanych plików. Wydajność dysków SSD dostępnych w naszej ofercie jest nawet 10-krotnie większa niż w przypadku tradycyjnych nośników danych HDD. Wybrane modele będą Ci służyć przez wiele lat i zabezpieczą Twoje dokumenty, filmy oraz zdjęcia specjalnym algorytmem szyfrującym. Z naszej oferty możesz wybrać urządzenia wykonane w standardzie SATA oraz M.2 o pojemności od 120 GB do aż 4 TB.
Sprzedajemy również szyny i kontrolery do dysków twardych, a także zewnętrzne dyski SSD.

Dyski SSD do laptopów
Dysk SSD zamontowany w laptopie diametralnie zwiększa jego wydajność, sprawiając, że komputer może obsłużyć wiele aplikacji jednocześnie, a odtwarzane na nim gry działają płynnie bez tzw. klatkowania obrazu. Oferujemy dyski SSD z trwałymi kośćmi pamięci m.in. NAND Flash MLC – zaletą tej technologii jest między innymi wysoka prędkość zapisu i odczytu danych. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je bez problemu zamontować w komputerze oraz modernizować. W asortymencie sklepu Balta znajdziesz także oszczędne i bardzo ekologiczne dyski SSD z serii Green, które cechuje niski pobór mocy.

Rewolucyjne nośniki pamięci w Twoim laptopie
Dyski SSD zrobiły prawdziwą rewolucję, wypierając tradycyjne nośniki pamięci HDD. Oto dlaczego stały się tak popularne:
Ogromna wytrzymałość – dyski SSD nie mają ruchomych części, co sprawia, że są one bardziej odporne na uszkodzenia, a także znacznie cichsze. Przechowywane na nich pliki są zabezpieczane specjalnymi szyframi.
Znacznie większa wydajność – dyski wykorzystują technologię Flash, która umożliwia zapisywanie i odtwarzanie danych z szybkością nawet do 1 GB/s oraz dłuższą pracę baterii przy niskim poborze energii.
Komfort pracy – większa wydajność przekłada się na szybsze ładowanie się stron oraz aplikacji. Dzięki temu praca staje się łatwiejsza i znacznie przyjemniejsza.

Dysk SSD
Dysk SSD to nośnik półprzewodnikowy, który charakteryzuje się niezwykłą szybkością zapisu i odczytu danych. Dysk SSD doskonale sprawdzi się jako nośnik zarówno dla systemu operacyjnego, aplikacji, jak i gier. Warto zdecydować się na to rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu komputer uruchamia się znacznie szybciej. Praca jest znacznie przyjemniejsza i bardziej komfortowa. Możesz bardzo szybko i sprawnie kopiować przeróżne pliki, udostępniać je oraz płynnie otwierać wszelkie programy.
Dysk SSD do laptopa jest odporny na różne uszkodzenia oraz wstrząsy. Dyski tego typu są także niezwykle ciche i nie wydają głośnych dźwięków podczas pracy. Są także energooszczędne i zajmują mniej miejsca w obudowie. Dyski te są bardzo pojemne, dzięki czemu umieścisz tam dużo swoich materiałów. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli potrzebujesz więcej pojemności, postaw na dysk USB. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą!