Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 159 wyników

Karty graficzne

Chcesz, by Twój komputer działał płynnie, nie zawieszał się i odtwarzał gry oraz firmy w wysokiej rozdzielczości? W takim razie wybierz jedną z oferowanych przez nas kart graficznych i ciesz się z większej wydajności komputera. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze modele kart do grafiki: zarówno prostsze i tańsze, jak i topowe, najbardziej zaawansowane egzemplarze takie jak GeForce RTX 3060 czy RTX 3070. Najbardziej wymagającym klientom polecamy karty graficzne o pojemności 8 i 12GB RAM, które będą w stanie zapewnić sprawne działanie komputera poddanego bardzo dużym obciążeniom.

Zagraj w najnowsze gry na najwyższych ustawieniach!

Szukasz karty graficznej do gier? Oferujemy topowe urządzenia, dzięki którym zagrasz w najnowsze tytuły gier na najwyższych ustawieniach graficznych. Wymagający klienci znajdą w naszym sklepie również modele kart, które umożliwiają odtwarzanie gier w 3D. Technologia ta jest kompatybilna z najnowszymi wyświetlaczami HMD.

Zamontowane w naszych produktach wentylatory chłodzą podzespół, a przy niższych obciążeniach – aby ograniczyć ilość pobieranej energii – zatrzymują jeden z wentylatorów. Parametry robocze i funkcje niektórych kart graficznych dostępnych w naszej ofercie będziesz mógł obsługiwać za pomocą specjalnej aplikacji instalowanej w komputerze. Wystarczy, że pobierzesz ją ze strony internetowej producenta.

Dwa rodzaje chłodzenia

Oferowane przez nas produkty są dostępne w dwóch wersjach: z chłodzeniem pasywnym oraz aktywnym. Dzięki zamontowanym w nich radiatorom oraz dużym wentylatorom karty graficzne będą przez cały czas chronione przed przegrzaniem się i nie będą wydawać hałasu podczas intensywnej pracy.

Karty graficzne do laptopów

Dedykowane i zintegrowane karty graficzne do laptopów znajdujące się w naszej ofercie umożliwią Ci nie tylko pracowanie, ale także oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości i granie w najnowsze gry.

Karta graficzna do komputera

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór kart graficznych do komputerów. Odpowiednio dobrana karta graficzna wpływa na jakość obrazu oraz pracę głównego procesora. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego bardzo chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniego sprzętu. Inne wymagania ma osoba, która wykorzystuje komputer do pracy, inne zaś osoba, która jest grafikiem komputerowym lub graczem. Dzięki dobrze dopasowanej karcie graficznej do komputera, możesz również oglądać swoje ulubione filmy oraz seriale w wysokiej rozdzielczości.

Polecamy zintegrowaną kartę graficzną do notebooka, która doskonale dopasuje się do każdego laptopa. Dedykowana karta zaś będzie idealna dla osób bardziej wymagających, np. tych, którzy często grają w przeróżne gry. Dobierz także słuchawki gamingowe oraz myszkę i stwórz idealne miejsce do gier. Zapraszamy!