Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 485 wyników

Bateria do laptopa

Twój sprzęt rozładowuje się znacznie szybciej niż kiedyś? W takim razie kup nową baterię do laptopa i pracuj wiele godzin bez podłączania komputera do ładowarki. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę oryginalnych baterii oraz zamienników produkowanych przez firmy takie jak Mitsu Battery czy Movano. Żeby ułatwić Ci wybór odpowiedniego urządzenia, w każdym opisie zamieściliśmy wykaz modeli laptopów, w których możesz zamontować daną baterię. Jeżeli nie znajdziesz informacji o kompatybilności akumulatora z Twoim komputerem, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać właściwe urządzenie.

Baterie, które przedłużą życie Twojego laptopa

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę produktów o zróżnicowanej mocy. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy m.in. potężne baterie o mocy 5600 mAh wyposażone w 6 ogniw, które umożliwią kilkugodzinną pracę na mało oszczędnych notebookach.

Osoby, które szukają tańszych akumulatorów, mogą być zainteresowane np. bateriami o pojemności 2600 mAh – które zasilą przez kilkanaście godzin mało wymagające laptopy.

Działanie oferowanych przez nas baterii jest potwierdzone certyfikatami CE, ROHS. Wszystkie produkty mają zabezpieczenia, które chronią je m.in. przed przepięciami, głębokim rozładowaniem czy przeciążeniem prądowym.

Dobierz baterię do swojego notebooka!

Zapotrzebowanie energetyczne komputera wpływa na rodzaj baterii, którą należy w nim zamontować. W większości laptopów stosuje się akumulatory o napięciu 10.8 V albo 14.4 V. Parametry te wynikają z ilości ogniw zamontowanych w danym urządzeniu.

Wybierając baterię, trzeba pamiętać, że nie może ona mieć niższego napięcia niż komputer. W przeciwnym razie laptop po prostu nie będzie działać.

Wartość napięcia baterii znajdziesz na naklejce znamionowej, która najczęściej jest przyklejona do dolnej części akumulatora. Informacje o zapotrzebowaniu energetycznym komputera znajdują się z kolei na jego obudowie (np. obok klawiatury, na dolnej części obudowy, pod ekranem).

Bateria do notebooka

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór baterii do notebooka. Dobierając baterię do swojego komputera, zwróć uwagę na jej oznaczenie, pojemność oraz napięcie. Jeśli nie wiesz, na jaką baterię się zdecydować, poproś nas o pomoc. Możesz pokazać nam, jaki model laptopa posiadasz, a my dobierzemy odpowiednią baterię, która posłuży Ci na wiele lat.

Proponujemy baterię do notebooka tym osobom, które dużo czasu spędzają przy swoim sprzęcie, np. pracując. Dzięki baterii Twój laptop nie musi być podłączony do prądu przez cały czas użytkowania. Może pracować nawet przez kilka godzin bez ładowania. To niezwykle ułatwia pracę, ponieważ możesz korzystać ze swojego sprzętu w różnym miejscu, także na zewnątrz. Takie rozwiązanie sprawdzi się również podczas podróży czy na spotkaniu służbowym. Zapoznaj się także z naszą ofertą kabli zasilających, drukarek wielofunkcyjnych i innych produktów. Zapraszamy!