Noc Dzień

Wyświetlanie 1–15 z 18 wyników

Podstawka do laptopa

Masz dosyć pracy w niewygodnej pozycji? Nasze podkładki do laptopa mają regulowaną wysokość oraz kąt nachylenia, co pozwala dopasować położenie komputera do swoich preferencji. Podkładki są wykonane z wytrzymałego aluminium oraz plastiku, które chronią je przed uszkodzeniami. Dzięki temu, że do wyprodukowania naszych produktów wykorzystano lekkie materiały, mogą one być przenoszone w torbie na laptopa razem z komputerem i pozostałymi akcesoriami. W ofercie znajdziesz podstawki pod notebooki o przekątnej ekranu od 10 do nawet 19 cali.

Podstawki chłodzące do notebooków

Twój laptop szybko nagrzewa się podczas intensywnej pracy? Podkładka chłodząca pomoże Ci rozwiązać ten problem. Nasze podstawki są wyposażone w wentylatory, które – podłączane do komputera za pomocą złącza USB – schładzają komputer, zwiększając jego wydajność i jednocześnie chroniąc go przed przegrzaniem się.

Podłączenie chłodzenia do laptopa wcale nie musi wiązać się z rezygnacją z jednego z portów USB. W niektórych podkładkach znajduje się kilka gniazd, do których możesz podłączyć podzespoły takie jak drukarka czy kamera internetowa.

Wentylatory zamontowane w podstawkach nie generują hałasu. Przedział wydawanego przez nie dźwięku wynosi od 19 do 22 decybeli. W praktyce oznacza to, że podkładki nie są głośniejsze niż szept.

Zwiększ ilość miejsca na swoim biurku!

W naszej ofercie znajdziesz podstawki obrotowe do monitora, które mają zamontowany specjalny schowek na przybory biurowe. Skrytka mieści się pod platformą utrzymującą laptopa.

Jej wysokość można regulować, zwiększając albo zmniejszając przestrzeń w szufladzie. Dzięki temu, że zamontowany w podstawce schowek jest podzielony na trzy części, uporządkujesz w nim wszelkie akcesoria biurowe. Nigdy więcej nie będziesz musiał szukać długopisów i notesów w szufladach, ponieważ będą one dosłownie pod ręką!

Podstawka do laptopa

Oferujemy niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju podstawek do laptopa. Obecnie wiele osób pracuje zdalnie, dlatego odpowiedni sprzęt, który zapewni wygodę w użytkowaniu, jest niezwykle ważny. Zachęcamy zatem w zaopatrzenie się w podkładki oraz stoliki do laptopa. W naszym asortymencie posiadamy także podkładki chłodzące pod twój sprzęt. Gwarantują one doskonałe odprowadzanie ciepła z podzespołów, dzięki temu możesz pracować na swoim komputerze przez wiele godzin.

Podkładki do notebooków są niezwykle praktyczne i gwarantują doskonały komfort użytkowania. Zapoznaj się także z innymi naszymi produktami. Posiadamy słuchawki, stacje graficzne oraz drukarki wielofunkcyjne atramentowe i laserowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny!