Wyświetlanie 1–15 z 84 wyników

Oprogramowanie Comarch Optima

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli oprogramowanie Comarch Optima w swoich firmach, chwalą się zwiększeniem efektywności pracowników oraz zysków firmy. Dzieje się tak, ponieważ system ten – składający się ze specjalnych modułów – optymalizuje i automatyzuje powtarzalne procesy w przedsiębiorstwie i pozwala lepiej zarządzać danymi oraz personelem.

W naszej ofercie znajdują się programy Comarch Optima przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm zajmujących się m.in. handlem, księgowością czy rachunkowością. Każdy przedsiębiorca, nabywając ten produkt, zyskuje dostęp do licznych funkcjonalności. Wystawianie dokumentów magazynowych i faktur, prowadzenie sprzedaży oraz rozliczanie podatku VAT to zaledwie niektóre z nich. Wszystkie programy są na bieżąco aktualizowane na podstawie zmian prawnych.

Które komórki organizacyjne firmy usprawni oprogramowanie?

Comarch Optima zoptymalizuje procesy i zwiększy skuteczność w działach zajmujących się:

  • finansami,
  • księgowością,
  • handlem i sprzedażą,
  • produkcją,
  • projektowaniem,
  • bezpieczeństwem danych.

Dlaczego warto wdrożyć oprogramowanie Comarch?

Oprogramowanie Comarch usprawnia zarządzanie firmą, dostarczając cennych informacji (które dzięki programom są gromadzone w jednym miejscu) i narzędzi dla pracodawców oraz pracowników. Korzystanie z wybranych modułów usprawnia liczne czynności takie jak ewidencjonowanie, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych czy analizę danych. To z kolei przekłada się na szybsze i bardziej trafne analizy rynkowe oraz pozwala podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Co więcej, Comarch Optima eliminuje zbędne i powtarzalne czynności, dzięki czemu pracownicy mogą być oddelegowani do innych zadań. Przedsiębiorstwa korzystające ze zintegrowanego systemu zarządzania firmą już po miesiącu mogą spodziewać się zwrotu z inwestycji, a po mniej więcej kwartale – zwiększenia wydajności pracy o nawet 20%.