Wyświetlanie 1–15 z 279 wyników

Drukarki

Potrzebujesz drukarki do pracy lub biura? W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne drukarki atramentowe oraz zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne. Oferowane produkty umożliwią Ci drukowanie setek stron oraz fotografii w ciągu zaledwie kilku minut – przy minimalnym nakładzie pracy oraz kosztów.

Drukarki są wyposażone w przydatne funkcje takie jak: stałe zasilanie w atrament, automatyczny druk dwustronny czy bezprzewodowe połączenie z siecią. Podłączając nasze urządzenia do Internetu, będziesz mógł obsługiwać je zdalnie za pomocą smartfona czy tabletu.

Urządzenia wielofunkcyjne

Chciałbyś móc drukować dokumenty, a następnie kserować je i wysyłać np. faksem? W takim razie drukarka wielofunkcyjna jest urządzeniem, którego potrzebujesz. Tego typu maszyny łączą w sobie funkcje drukarki, skanera oraz ksero, więc kupując je, nie tylko zyskujesz ogrom możliwości, ale także oszczędzasz dużo miejsca w swoim biurze. Produkty te wcale nie muszą być drogie. W naszej ofercie znajdziesz tanie modele urządzeń wielofunkcyjnych, które pozwolą Ci na szybkie i oszczędne drukowanie nawet 2000 stron. Oferujemy maszyny wyprodukowane przez dobrze znanych producentów takich jak HP.

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje tego typu urządzeń:

Znacznie więcej niż urządzenia wielofunkcyjne!

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne, które umożliwią Ci drukowanie kolorowe i monochromatyczne w tempie kilkuset dokumentów na minutę! Wybór trybu wydruku ułatwią Ci przejrzyste ekrany LCD oraz wyprofilowane przyciski znajdujące się na ich obudowach. Tak duża wydajność naszych maszyn sprawia, że doskonale sprawdzają się one nie tylko w domach, czy biurach, ale także w zakładach fotograficznych. Korzystając z naszych urządzeń wielofunkcyjnych, będziesz mógł bowiem nanieść obraz również na płyty CD oraz drukować kolorowe zdjęcia.