Cisco Business 250 Series CBS250-24P-4X – Przełącznik – L3 – smart – 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ – montowany w szafie rack – PoE+ (195 W)
CBS250-24P-4X-EU
Wentylator CPU Endorfy Fortis 5 ARGB
Switch TP-Link TL-SF1008D 8x10/100 MB/s
Zasilacz PoE Ubiquiti 48V 24W
Switch TP-Link TL-SF1008P 8x10/100 MB/s 4xPoE
CBS250-24P-4X-EU
Przełącznik typu desktop, 8 portów Gb
Technologia Green Ethernet, oszczędność energii do 80%