Zasilacz ATX 600W Chieftec GPS-600A8 80 Plus
Kod produktu: GPS-600A8
Dostępność:
Na stanie
Stany magazynowe:
  • Centrala, Gdańsk, Słowackiego 37K Odbierz w czwartek, 14.05.2026: 0 szt.
  • Magazyn zewnętrzny: 30 szt.
🚚
Towar na magazynie zewnętrznym – wyślemy:
📦
Planowana dostawa: u Ciebie
193,00
Na stanie
Marka:Chieftec
GPS-600A8
SKU: GPS-600A8 Kategoria:
Moc [W] 600
Wentylator [mm] 120
Norma 80+ Plus
Sprawność [%] 80
Standard ATX
Rodzaj zasilacza Standardowy
Odłączane kable Nie
Zabezp. Przeciwprzeprądowe Tak
Złącza PEG 6pin / 6+2 pin (szt.) 2