Noc Dzień

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Zewnętrzny modem LTE

Oferujemy wysokiej jakości zewnętrzne modemy LTE, które doskonale sprawdzą się podczas codziennej pracy. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń. Modem zewnętrzny LTE jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Z modemu można korzystać stacjonarnie w domu lub zabierać go ze sobą w dowolne miejsce. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać idealne urządzenie, tak aby służyło na wiele lat.

Oferujemy również myszy bezprzewodowe i przewodowe, serwery rack oraz drukarki etykiet. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Modemy zewnętrzne LTE

Modem często mylony jest z routerem. Są to jednak dwa różne urządzenia. Modem przede wszystkim pozwala na przetwarzanie danych cyfrowych na sygnał analogowy. Modem zewnętrzny LTE zapewnia bardzo wysoką jakość połączenia internetowego. Z sieci LTE można korzystać nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferujemy mobilne modemy oraz modemy, które można podłączyć za pośrednictwem portu USB. Urządzenie doskonale sprawdzi się podczas codziennej pracy, nauki, przesyłaniu wszelkich danych, słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów. Warto zaopatrzyć się zatem w modem bezprzewodowy, z którego można korzystać w dowolnym miejscu.