mężczyzna grający na komputerze

Przegląd słuchawek gamingowych. Najlepsze modele

Jeśli szukasz słuchawek gamingowych do swojego PC lub konsoli, nie szukaj dalej. Poniżej prezentujemy listę 5 modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego fana sieciowej rozgrywki.

Oto lista, w naszej opinii obecnie najlepszych, słuchawek komputerowych gamingowych na rynku:

Pozwalają dosłownie usłyszeć to, czego nie słyszałeś do tej pory podczas gry. Dzięki zaprojektowanemu od nowa modułowi sterowania audio z kartą dźwiękową USB dają niesłychaną przestrzenność i głębie dźwięku. Niezależne sterowanie mikrofonem i głośnikiem pozwala je dowolnie włączać i wyłączać.

Wyjątkowe słuchawki bezprzewodowe, posiadające wszystkie zalety ww. wersji Gunmetal, z dodatkiem niesamowitej swobody ruchu wynikającej z bezprzewodowego połączenia bluetooth. Akumulator pozwala na imponujące 30 godzin pracy, aczkolwiek czyni je trochę cięższymi od zwykłych słuchawek.

Podobnie jak HyperX, mają swoją własną kartę dźwiękową. W ich wypadku atutem jest możliwość łatwej konfiguracji ustawień dźwięku na poziomie aplikacji Logitech G HUB, w tym skorzystanie z gotowych ustawień przygotowanych specjalnie pod e-sport. Aplikacja ta ogółem pozwala na bardzo szeroką personalizację. Dodatkowo większość elementów słuchawek jest wykonana ze stali i aluminium, co czyni je wyjątkowo wytrzymałymi.

Naszym zdaniem najlepsze słuchawki w cenie ok. 200 zł. Duża membrana gwarantuje bardzo dobrą jak na ten przedział cenowy jakość dźwięku, a możliwość obrotu miseczek o 90 stopni pozwala na wygodne dopasowanie do uszu. Dodatkowo mikrofon można wyłączyć przyciskiem na słuchawkach.

Prawdopodobnie najlepsze słuchawki do kupienia w cenie ok. 100 zł. Są wygodne dzięki miękkim poduszkom i bardzo lekkie. Mają regulowane podświetlenie, a jakość mikrofonu i dźwięku jest bardzo dobra w stosunku do niskiej ceny.

Wszystkie wymienione słuchawki oczywiście znajdują się w ofercie naszego sklepu. W razie wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta mailowo, telefonicznie lub poprzez czat. Chętnie podpowiemy jaki sprzęt będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb.